לקוחות ומתעניינים חדשים
טלפון שיווק ומכירות
04-9876206
ela@galilmaaravi.co.il

אודות גליל מערבי

חברת גליל מערבי הנמל החדש, מקבוצת תעבורה מתמחה במתן פתרון לוגיסטי מלא ללקוחותיה. החברה מספקת פתרון תפור ללקוח עם דגש על שירות אישי וזמין .
מגוון השירותים של גליל מערבי הנמל החדש כולל הובלה בכל תצורה, אחסון ושירותי הערך המוסף.

שירותים אלה מכסים את רוב התהליכים הנדרשים בשרשרת הלוגיסטית ומטופלים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.
בסיס החברה באזור התעשייה מילואות (בין חיפה לעכו) המאפשר לה יתרון יחסי ונגישות ייחודית ללקוחות מאזור הצפון. הרחבת שירותי החברה לתחום הלוגיסטיקה מאפשר ללקוחותיה להשתמש בשירותי החברה כמיקור חוץ מלא לנושאי הלוגיסטיקה, לקבל מידע מפורט בשקיפות מלאה על המלאי המנוהל והמטופל במחסני החברה ולנהל באמצעות גליל מערבי הנמל החדש את ההובלות ללקוחותיהם.

לרשות החברה עומד מסוף לוגיסטי, בו ניתנים מגוון רחב של שירותים לוגיסטיים:אחסון מכולות יבוא ויצוא, שירותי פריקת מכולות, משטוח סחורה והמכלת סחורה בדרך אל הנמל וממנו ועוד שירותי ערך מוסף בהתאם לדרישת הלקוח.
לחברה מבנים בשטח של כ- 5,000 מ"ר לאחסון מקורה, וכ- 15,000 מ"ר שטח פתוח.
בבעלות החברה צי חדיש של משאיות בגדלים שונים ובתצורות שונות, בעלות טכנולוגיה מתקדמת להפחתת הרעלים בגזי הפליטה, לשמירה על איכות הסביבה.צי משאיות זה, מהווה את הבסיס הגדול והמוצק שמאפשר לחברה לעמוד ביעדיה, תוך שימת דגש על היעילות והאיכות במתן השירות ללקוחות.כמו כן, מחזיקה גליל מערבי הנמל החדש בצי גדול של נגררים מסוגים שונים, לביצוע אמין ויעיל של ההובלות.

כח האדם של החברה עובר הכשרות תקופתיות ומיומן בביצוע הפעילויות השונות הנדרשות. אנו פועלים מתוך אמונה שהבטיחות מתחילה מבפנים, תוך הקפדה על עמידה מלאה בתקנים הנדרשים לכל אחד מסוגי השירותים הניתנים על ידנו, הכשרה שוטפת של העוסקים בפעילות, ויחס הגון והוגן לעובדינו – המשפיע ישירות על יחסם של העובדים לחברה וללקוחות.
מתן הפתרון המתאים והמהיר ביותר לכל אחד מהלקוחות, מבוסס על מגוון רחב של שירותים מוצעים ועל יצירתיות וגמישות; ערכים אלה, כמו גם בטיחות,אמינות ומקצוענות, עומדים בבסיס עבודתנו השוטפת, והם הסיבה המרכזית לעבודה המתמשכת עם לקוחותינו.