לקוחות ומתעניינים חדשים
טלפון שיווק ומכירות
04-9876206
ela@galilmaaravi.co.il

לקוחות מספרים

חיפה כימיקלים

אנו נעזרים בשרותי ההובלה והאחסנה של חברת גליל מערבי הנמל החדש . הפעילות רציפה ואמינה. המלאי מטופל ומאוחסן בהתאם לדרישות שלנו ואנחנו מקבלים טיפול מקצועי הטוב ביותר. המלאים המדווחים על ידי גליל מערבי הנמל החדש מדויקים ואנחנו מסוגלים לעקוב אחרי המלאי שלנו באמצעות האתר של גליל מערבי הנמל החדש. בקיצור שגר ושכח…

רפי שלומי
סמנכ"ל שרשרת אספקה – חיפה כימיקלים

מילועוף

הובלת עופות היא עבודה המחייבת תזמון מדויק כדי שקו הייצור לא יפגע. באמצעות שיתוף פעולה הדוק, חשיבה משותפת ואמצעי הובלה מתוחכמים, הצלחנו – מילועוף וגליל מערבי הנמל החדש במשותף – להוריד את אחוזי התמותה של העופות בתהליך. גליל מערבי הנמל החדש מציעה לנו פתרון לוגיסטי שלם – ועובדת באחריות ובשעות לא קונבנציונאליות.

אמנון לוינגר
מנהל חטיבת התפעול – מילועוף

שטראוס

אנחנו עובדים עם גליל מערבי הנמל החדש מזה זמן רב. החברה מובילה עבורנו חלב מעשרות רפתות באזור הגליל המערבי למחלבת בר לב. הובלת החלב דורשת אחריות מיוחדת, ונגישות בכל ימות השנה, ובכל שעות היממה – גליל מערבי הנמל החדש עומדת בלוחות הזמנים באופן עקבי ורציף, ומבצעת את העבודה על הצד הטוב ביותר, מתוך מסירות מלאה ומרשימה, ומאפשרת לחלב שלנו להגיע למחלבה במצב האופטימאלי.

ישראל בליט
מנהל תחום החלב – שטראוס גרופ

פולימר לוגיסטיקס

חברת גליל מערבי הנמל החדש נותנת לנו פתרון רחב בפעילות הלוגיסטית כולל הובלה, אחסנה ושירותים נלווים. גליל מערבי הנמל החדש עומדת בלוחות הזמנים ומבצעת את העבודה על הצד הטוב ביותר. ראוי לציין את הגמישות והנכונות למציאת פתרון לכל צורך.

Zivit Zecharia
Import – Export Manager

חגלה

בשנים האחרונות אנו נעזרים בגליל מערבי הנמל החדש בפתרונות אחסנה. המוצרים שלנו מאוחסנים בצורה נאותה , מסודרת ונקייה. המלאי מטופל היטב, ומבוטח כ נדרש . הטיפול שאנו מקבלים מקצועי ואמין . המלאים המדווחים על ידי גליל מערבי הנמל החדש מדויקים ואנחנו מסוגלים לעקוב אחרי המלאי שלנו מרחוק – באמצעות האתר של גליל מערבי הנמל החדש. אנו רואים בגליל מערבי הנמל החדש ספק ושותף הדואג לעניננו כאלו שהם שלו .

דב גינזבורג
מנהל לוגיסטיקה, חגלה

טרנסוורלד

בחרנו בחברת גליל מערבי הנמל החדש כספק הלוגיסטיקה וההובלה לכל הסחורה של פרויקט פלסן המטופלת על ידנו. בחברת גליל מערבי הנמל החדש מטפלים בסחורה במסירות, דייקנות ואחריות מרגע שהיא מוכנה – ועד הגעתה לאוניה או לייצוא האווירי, כולל המכלה לפי תוכנית מפורטת, אחסון, תזמון והובלה. התיאום עם חברת גליל מערבי הנמל החדש הינו מצוין והתוכניות שלנו מבוצעות על הצד הטוב ביותר!

יעקב מור
מנכ"ל טרנסוורלד