לקוחות ומתעניינים חדשים
טלפון שיווק ומכירות
04-9876206
ela@galilmaaravi.co.il

פתרון לכל לקוח

תשומת לב ייעודית לכל לקוח

חברת גליל מערבי הנמל החדש גדלה ומתפתחת – אבל אנו לא שוכחים את ההתחלה הקטנה ומחויבים למתן שירות מלא ללקוחותינו, קטנים וגדולים כאחד. מאפייניה הייחודיים של חברת גליל מערבי הנמל החדש מאפשרים עמידה לאורך זמן במחויבות לצד העדר פשרות ברמת הטיפול וברוחב הפתרון:

היצירתיות – הבסיס האיתן עליו עומדת החברה, מאפשרת להימנע מתפירת פתרונות מראש ומסייעת בהתאמת הפתרון לכל אחד מהלקוחות על פי צרכיו הנוכחיים. אנחנו מאמינים בפתרון שמתאים ללקוח, ולא להיפך, ומבטיחים לבחון במשותף את הצרכים שלכם ולמצוא את הפתרון האופטימלי – לכל לקוח גדול כקטן.

תשומת הלב האישית – ניתנת ללקוח תוך שמירת קשר הדוק, כאשר נציג של גליל מערבי הנמל החדש מוצמד לכל אחד מלקוחותינו – גם ללקוחות הקטנים! הנציג מהווה מענה לכל בעיה, תקלה או צורך, וזמינותו מתואמת מראש עם הלקוח בהתאם לצרכיו הייחודיים. לא צריך שם גדול בשביל יחס גדול – היחס האישי ניתן לכל לקוחותינו.

השקיפות – כל הלקוחות יכולים לדעת בכל רגע מה מצב המלאי שלכם המטופל על ידנו, שירות הניתן ללא תלות בהיקף הפעילות מול גליל מערבי הנמל החדש. הגדרת המוצרים במלאי מבוצעת לפי ההגדרות שלכם – ומערכת המחשוב שלנו מספקת לכם, דרך האתר, מידע בכל שעה ומכל מקום.
וכמובן הביטחון, הבטיחות, האחריות – הבסיס לכלל פעילות החברה.

בניגוד לחברות רבות, הממקדות את מלוא תשומת הלב במספר לקוחות אסטרטגיים ומספקות פתרונות מוגבלים בלבד ללקוחות קטנים, גליל מערבי הנמל החדש בחרה להמשיך ולהשקיע בכל לקוחותיה ולספק לכם פתרון לוגיסטי מלא ושלם. צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים, ולבחינת הפתרון המתאים לכם ביותר.