לקוחות ומתעניינים חדשים
טלפון שיווק ומכירות
04-9876206
ela@galilmaaravi.co.il

פתרון שלם

חברת גליל מערבי הנמל החדש, הוקמה בשנות ה 50 כחברת הובלה, אולם במהלך שנות פעילותה ותוך כדי ייזום מתמשך למתן מענה לצרכי לקוחותיה הרחיבה את פעילותה. כפועל יוצא מיישמת החברה את החזון של מתן פתרון שלם ללקוחותיה.
מגוון לקוחות החברה וקשרי העבודה ארוכי השנים נבנו על בסיס יכולת גליל מערבי הנמל החדש להשלים את שירותיה לטווח הכולל את מגוון הדרישות בשרשרת הלוגיסטית. מטעני סחורות מטופלים על ידי החברה לכל אורך השרשרת, החל מאריזה, המכלה, פירוק מכולות ומשטוח וכלה באחסנה ייעודית וחכמה. שילוב יכולות אלו עם היכולת המוכחת והנסיון הרב בהובלת מטענים וסחורות ליצוא, יבוא ושווקים מקומיים מספקים ללקוחותינו נקודת ניהול אחת לכל צרכי הלוגיסטיקה.
כיום, החברה מספקת פתרון תפור ללקוח עם דגש  על שירות אישי וזמין.
כפתרון שלם ללקוח כולל מגוון השירותים של גליל מערבי הנמל החדש:

  • הובלה בכל תצורה – הובלה כללית, הובלת מכולות, הובלה בקירור, הובלת תוצרת חקלאית ובעלי חיים והובלות מיוחדות. בבעלות החברה צי חדיש של משאיות בגדלים שונים ובתצורות שונות, בעלות טכנולוגיה מתקדמת להפחתת הרעלים בגזי הפליטה, לשמירה על איכות הסביבה.צי משאיות זה, מהווה את הבסיס הגדול והמוצק שמאפשר לחברה לעמוד ביעדיה, תוך שימת דגש על היעילות והאיכות במתן השירות ללקוחות.כמו כן, מחזיקה גליל מערבי הנמל החדש בצי גדול של נגררים מסוגים שונים, לביצוע אמין ויעיל של ההובלות.
  • אחסנת סחורות –  בנוסף לאחסון מכולות יבוא ויצוא בבעלות החברה מחסן לסחורות לקוחותיה, מקורה ומוגן אש לפי תקנים מחמירים. לחברה יכולת אחסון מותאם לסוג הסחורה המאוחסנת  כמו בקרת טמפרטורה ולחות, הגנה מפני אש, אחסון מזון וכדומה. לחברה מבנים בשטח של כ- 5,000 מ"ר לאחסון מקורה, וכ- 15,000 מ"ר שטח פתוח.
  • שירותי הערך המוסף – במסגרת שירותי הפתרון השלם החברה מספקת דרך המסוף הלוגיסטי שלה טיפול בסחורות הלקוח והכנתן לשינוע או הפצה. שירותים אלו כוללים פריקת מכולות, משטוח סחורה והמכלת סחורה בדרך אל הנמל וממנו, הדבקת מדבקות על מוצרים ואריזה להפצה ועוד.

שירותים אלה מכסים את רוב התהליכים הנדרשים בשרשרת הלוגיסטית ומטופלים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.
הרחבת שירותי החברה לתחום הלוגיסטיקה מאפשרת ללקוחותיה להשתמש בשירותי החברה כמיקור חוץ מלא בנושאי הלוגיסטיקה, לקבל מידע מפורט בשקיפות מלאה על המלאי המנוהל והמטופל במחסני החברה ולנהל באמצעות גליל מערבי הנמל החדש את ההובלות ללקוחותיהם.

מתן הפתרון השלם, המתאים והמהיר ביותר לכל אחד מהלקוחות, מבוסס על מגוון רחב של שירותים מוצעים ועל יצירתיות וגמישות; ערכים אלה, כמו גם בטיחות,אמינות ומקצוענות, עומדים בבסיס עבודתנו השוטפת, והם הסיבה המרכזית לעבודה המתמשכת עם לקוחותינו.